SEO - Optimalizace pro vyhledávače - Search Engine Optimization


SEO - Search Engine Optimization. Výsledkem úspěšné optimalizace pro vyhledávače je zvýšení návštěvnosti Vašich stránek, což je důsledek lepšího umístění ve fulltextových vyhledávačích na předem zvolené klíčové slovo.

SEO metody

Metody pro lepší SEO jsou obecně známé. Patří mezi ně především:

  • Kvalitní a unikátní obsah
  • Používání (X)HTML značek (tagů) podle normových předpisů
  • Používání titulku, nadpisů a popisů
  • Krátká a neměnná URL adresa
  • Budování zpětných odkazů
  • Používání description, keywords 

Rádi bychom Vám nabídli služby v oblasti SEO:

Volba vhodných klíčových slov

Pomůžeme Vám najít při společné konzultaci ta správná slova, která budou Vaši potenciální zákazníci ve vyhledávačích zadávat.

Optimalizace Vámi dodaných textů

Optimalizujeme Vaše texty tak, aby obsahovaly co nejvhodnější poměr zvolených klíčových slov a byly tak vyhodnocovány fulltextovými roboty jako více relevantní.

Přepisování URL adres - generovaní tzv. “hezkých URL”

Zvýšíme zapamatovatelnost jednotlivých sekcí Vaši prezentace a zpřístupníme je fulltextovým robotům k indexaci. Tuto funkci zajišťujeme pomocí implementace modulů pro práci s adresami uvnitř Vaší prezentace. Skryjeme dlouhé, nepřehledné adresy - přepíšeme je na textové, obsahující klíčová slova.

Reference

Aktuality

Akční TISK v listopadu!

Vážení zákazníci, máme pro Vás připravenou předvánoční akci tiskovin za super ceny: Kalendářík o velikosti vizitky za 1,5 Kč. PFko DL (210 x 99 mm) za 3,- Kč. Tisk Vaší fotky na plátno 60x40 cm a napnutí na dřevěný rám 480,- Kč.
Datum 9. 11. 2015
více