Webdesign

Profesionální webdesign a zpracování prezentace - cesta k úspěchu.

 

Pojem webdesign v sobě zahrnuje řadu specializovaných činností, a to: grafický návrh webových stránek a webových aplikací, jejich strukturu a samotnou realizaci. Webdesign se zaměřuje na publikování na internetu, na tvorbu webových dokumentů za použití technologií jako je HTML, CSS, Flash, JavaScript, Ajax a další. Webdesign a s ním spjaté webové stránky by měly být snadno dostupné a vyhledatelné (SEO optimalizace webového sídla), přehledné (snadná orientace čtenáře) a esteticky kvalitně vzhlížející.


Při tvorbě www stránek klademe důraz na validitu a přístupnost kódu. Nedílnou součástí je také dokonalý grafický vzhled, korespondující s předmětem prezentace a firemní identitou.


Pod pojmem webdesign rozumíme veškeré kvalitní služby, související s prezentací firmy na internetu. Od jednoduchých statických www stránek, přes webové databázové aplikace, e-shopy a portály, až po optimalizaci prezentací pro fulltextové vyhledávače pomocí SEO principů a návrhy reklamních kampaní na vyhledávačích a v bannerových systémech.


Komplexní tvorbou webových prezentací se naše společnost zabývá již od roku 2003. Výběr z realizovaných zakázek můžete shlédnout v sekci Reference.


Námi vytvořené prezentace splňují požadavky na:

  • Validitu – zdrojový kód shodný se světovými standardy
  • Přístupnost – obsah prezentace přístupný pro všechny
  • Použitelnost – prezentace je vhodně strukturována a logicky doplněna o navigační prvky
  • Viditelnost – prezentace je vhodná a připravená pro indexaci fulltextovými vyhledávači
  • Bezpečnost – aplikací nových poznatků zajišťujeme bezpečnost Vaší internetové prezentace
  • Profesionální grafický vzhled
Reference

Aktuality

Akční TISK v listopadu!

Vážení zákazníci, máme pro Vás připravenou předvánoční akci tiskovin za super ceny: Kalendářík o velikosti vizitky za 1,5 Kč. PFko DL (210 x 99 mm) za 3,- Kč. Tisk Vaší fotky na plátno 60x40 cm a napnutí na dřevěný rám 480,- Kč.
Datum 9. 11. 2015
více