Detail reference

Čertovo-Břemno

Grafický návrh byl vytvořen s ohledem na potřeby prezentace společenství. Hlavním cílem je zaujmout a inspirovat všechny návštěvníky stránek mikroregionu k strávení příjemných chvil v této překrásné oblasti, která nabízí nejrozmanitější možnosti pro využití volného času. Design prezentace se dynamicky mění.

http://www.certovo-bremeno.cz

  • Investor: Společenství obcí Čertovo břemeno
  • Rok: 2006

Grafický návrh byl vytvořen s ohledem na potřeby prezentace společenství. Hlavním cílem je zaujmout a inspirovat všechny návštěvníky stránek mikroregionu k strávení příjemných chvil v této překrásné oblasti, která nabízí nejrozmanitější možnosti pro využití volného času. Design prezentace se dynamicky mění.

S ohledem na potřeby mikroregionu má správce www prezentace možnost sám upravovat obsah prezentace a přidávat aktuální informace prostřednictvím redakčního systému, který vyvinula naše společnost.

Použité technologie: XHTML, PHP, MySQL, Flash, Javascript

 


Reference

Aktuality

Akční TISK v listopadu!

Vážení zákazníci, máme pro Vás připravenou předvánoční akci tiskovin za super ceny: Kalendářík o velikosti vizitky za 1,5 Kč. PFko DL (210 x 99 mm) za 3,- Kč. Tisk Vaší fotky na plátno 60x40 cm a napnutí na dřevěný rám 480,- Kč.
Datum 9. 11. 2015
více