Corporate identity

Firemní identita - jednotný vizuální styl pro prezentaci společnosti ve svém okolí

Při komunikaci společnosti s okolím je nepostradatelný jednotný styl, který přispívá k upevnění firemní značky a kultury na trhu. Tuto jednotnost ve vystupování společnosti lze zajistit dodržováním určitých pravidel, díky nimž získává firma vlastní Corporate identity. Nejčastěji jsou tato pravidla popsána v Grafickém manuálu, kterým se společnost řídí při vytváření veškerých grafickým výstupů, čímž je zajištěna jejich jednotnost.

Základním stavebním kamenem každé Corporate identity je logotyp.

Logotyp - grafické řešení firemního loga

Logo je nejpoužívanějším vyjádřením firemní identity. Nabízíme profesionální zpracování logotypů s ohledem na náplň, profesionalitu, solidnost a tradici Vaší společnosti. Naší snahou je, aby navržené logo bylo snadno zapamatovatelné, aby se lehce vrylo do povědomí klientů i širší veřejnosti. Vedle návrhů logotypů pro nově vznikající společnosti, nabízíme také redesign stávajících logotypů s možností zachování určitých výrazových znaků loga.

Grafický manuál

Zpracování a podrobný popis užití veškerých grafických prvků, loga, barevného schématu, firemních tiskovin, ikon, obrázků, fontů atd. Nabízíme Vám i zpracování této brožurky, která zajistí Vaší společnosti jednotné zpracování všech výstupů užívaných při komunikaci se zákazníky, firemními partnery i veřejnosti.

Chcete poukázat na svou značku, profesionalitu a stálost?

Zajistíme Vaší firmě jednotný styl prezentace, který to dokáže!

Reference

Aktuality

Akční TISK v listopadu!

Vážení zákazníci, máme pro Vás připravenou předvánoční akci tiskovin za super ceny: Kalendářík o velikosti vizitky za 1,5 Kč. PFko DL (210 x 99 mm) za 3,- Kč. Tisk Vaší fotky na plátno 60x40 cm a napnutí na dřevěný rám 480,- Kč.
Datum 9. 11. 2015
více